Home › Rejestrowanie ubezpieczenia społecznego w UK

Sunday, July 8 2018, 17:10

Rejestrowanie ubezpieczenia społecznego w UK

Praca w UK to marzenie wielu osób, ale zanim do tego dojdzie trzeba będzie poświecić czas na załatwianie formalności. Na pewno bardzo istotne będzie to żeby otrzymać ubezpieczenie społeczne.

Ten numer jest najważniejszy i bez niego nie ma szans na pracę. Te osoby, które chcą legalnie pracować muszą o tym pamiętać, że od tego się wszystko zaczyna i jeśli się o to nie zadba to niestety, ale nic z naszej pracy w UK nie wyjdzie. Nie jest trudno załatwić wszystkie formalności, ale jest za to jeden poważny problem na naszej drodze. Co to jest? Trzeba będzie się udać do urzędu i po rozmowie z urzędnikiem załatwić wszystkie formalności. 

 
londyn_4_.jpg

 

Gorzej, jeśli znajomość naszego języka obcego jest bardzo słaba i się takiego spotkania boimy. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć księgowego w UK, który mówi po polsku i który nam pomoże. Na pewno polski księgowy ma czas dla takich osób jak my, a powierzone mu zadanie jest bardzo łatwe. Bez problemu sobie z tym poradzi.

Potrzebne do rejestracji dokumenty

Trzeba będzie mieć wyrobiony paszport, który przynosimy na miejsce. Musimy również mieć dokumenty, które potwierdzają gdzie mieszkamy. Może to być rachunek za prąd czy za gaz. Konieczne jest również przyniesiecie dokumentów, które potwierdzą, że w tym i tym miejscu pracujemy. Może to być umowa o pracę, ale również może to być pasek wypłaty. Jeśli mamy własną firmę, czyli jesteśmy samozatrudnieni to trzeba będzie przynieść faktury na towary i usługi. 
 
london-2820669_640.jpg
 
Jeśli mamy to wszystko to trzeba będzie zgłosić się do księgowego, który na pewno nam pomoże. Znajdziemy go na stronie biuro księgowe Londyn i jeśli tam zajrzymy to na pewno znajdziemy wiele ciekawych informacji. Polegając na takiej firmie wiemy, że trafiliśmy do właściwego miejsca. Oni znają się na takich sprawach, jakie nas interesują. Im wcześniej do nich przyjedziemy tym szybciej będzie można załatwić formalności związane z numerem ubezpieczenia społecznego. W takim razie nie ma, co czekać tylko trzeba teraz działać.