Home › Ekskluzywny pobyt w Zakopanem

Tuesday, May 22 2018, 10:20

Ekskluzywny pobyt w Zakopanem

Zakopane przyciąga do siebie mnóstwo turystów. Oferta noclegowa w tym mieście jak i w jego okolicy jest wyjątkowo szeroka. Do tego również możemy mówić o ciągłym podnoszeniu standardu tejże bazy noclegowej.

Jednym z ciekawszych i wartych uwagi obiektów są domki z bali. W skład owej oferty należy zaliczyć pięć ekskluzywnych obiektów, które o każdej porze roku są doskonałą bazą na pobyt. Domek z bali VIP, domek o nazwie Komfort, Szałas pod Gubałówką, Domek pod Gubałówką oraz Apartament Hrabiego. Każdy z tych obiektów zachwyca i jest wart tego, aby go wynająć na swój pobyt pod Giewontem. W sposób szczególny należy wskazać na Apartament Hrabiego. Przebywając w tym miejscu można faktycznie poczuć się jak arystokrata. Obiekt położony jest bardzo blisko centrum miasta, a konkretnie około 150 metrów od Krupówek. W skład owego apartamentu wchodzi salon z TV, dostępem do internetu, wygodną kanapą. Poza tym również mamy dwie sypialnie dla dwóch osób, aneks kuchenny oraz łazienkę. Nie można tutaj nie wskazać także na najbliższe otoczenie apartamentu.
tatry-2003353_1280.jpg
 

W ogrodzie bowiem mamy do dyspozycji saunę fińską, a więc mamy swoją prywatną strefę relaksu. Z uwagi na to, że w centrum Zakopanego nie jest łatwo zaparkować samochód, to tym samym nie można pominąć takiego faktu, jakim jest bezpłatne miejsce parkingowe dla osób przybywających do apartamentu Hrabiego.

Warto także dodać, że tuż obok obiektu jest możliwość rozpalenia grilla. Tym samym mamy do czynienia z wyjątkową ofertą noclegową. Podobnie można oczywiście mówić w odniesieniu do innych obiektów, które znajdują się w tejże ofercie. Z całością jak najbardziej można się zapoznać za pośrednictwem strony internetowej http://www.domekzakopane.info. Wiele szczegółów jak również i wiele atrakcyjnych fotografii poszczególnych obiektów, poszczególnych domków wykonanych z drewnianych bali, podkreślających góralski, regionalny ich charakter. Mimo tego, że  w Zakopanem mamy do czynienia z ogromną bazą noclegową, to jednak te obiekty są warte szczególnego traktowania.